TL Transport | Komanda
15386
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15386,ctcc-exclude-AF,ctcc-exclude-AN,ctcc-exclude-AS,ctcc-exclude-NA,ctcc-exclude-OC,ctcc-exclude-SA,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.9,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive
 

Komanda

Administracija

Linas Vaskys direktorius

Linas Vaškys
Įmonės vadovas

Tel. +370 687 21537
El. paštas linas@tltransport.lt

Tomas Isiunas

Tomas Isiūnas
Transporto vadovas

Tel. +370 (686) 84 067
El. paštas tomas@tltransport.lt

Indre Pratapaite

Indrė Pratapaitė
Buhalterė

Tel. +370 (672) 48 737
El. paštas indre@tltransport.lt

Aiste Latvyte

Aistė Latvytė
Transporto vadybininkė

Tel. +370 (626) 94 668
El. paštas aiste@tltransport.lt

Rasa

Rasa Butkevičiūtė
Personalo vadybininkė

Tel. +370 (610) 17841
El. paštas rasa@tltransport.lt

Virginijus Burbulis

Virginijus Burbulis
Technikos vadovas

Tel. +370 (626) 37 702
El. paštas virgis@tltransport.lt

Gintare Ciegyte

Gintarė Čiegytė
Adminstratorė

Tel. +370 (671) 32 545
El. paštas gintare@tltransport.lt

Vairuotojai

75

įmonėjė dirba vairuotojai

4

iš skirtingų šalių

40

vidutinis darbuotojų amžius įmonėje

Darbuotojų atsiliepimai

slogan logo

Dinamiška įmonė, orentuota į klientą